Сет за чај - Бел

Производител: GZ resource

Код на продуктот: GR8160 1351

Достапност: Нема на залиха

Цена: 1.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
700 ден.
6 Рати
233 ден.
12 Рати
117 ден.
18 Рати
78 ден.
24 Рати
58 ден.
Без данок: 1.399ден

Сетот за чај содржи: чајник со капак од нерѓосувачки челик, 2 порцелански шолји, две подлоги- подметнувачи од бамбус и 2 порцелански лажички.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: