Сет за масло и оцет и за зачини направен од порцелан и бамбус

Производител: GZ resource

Код на продуктот: GR12160 2641

Достапност: На залиха

Цена: 1.480ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
740 ден.
6 Рати
247 ден.
12 Рати
123 ден.
18 Рати
82 ден.
24 Рати
62 ден.
Без данок: 1.480ден

Сетот на садови за зачини од порцелан и бамбус содржи: шишенца за масло и за оцет направени од порцелан и бамбус и соларник и биберник изработени од порцелан и бамбус.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: