Арома сет GZ resource

Производител: GZ resource

Код на продуктот: GR10100 2063

Достапност: Нема на залиха

Цена: 970ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
485 ден.
6 Рати
162 ден.
12 Рати
81 ден.
18 Рати
54 ден.
24 Рати
40 ден.
Без данок: 970ден

Арома сетот содржи: керамичка вазна со висина од 16 см, ратан стапчиња, 100 мл мирис од зелен чај, две ратан украсни кугли и подлога од бамбус.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: