Арома сет GZ resource

Производител: GZ resource

Код на продуктот: GR10100 2063

Достапност: Нема на залиха

Цена: 970ден
Без данок: 970ден

Арома сетот содржи: керамичка вазна со висина од 16 см, ратан стапчиња, 100 мл мирис од зелен чај, две ратан украсни кугли и подлога од бамбус.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: