Свеќник сет- Бел GZ resource

Производител: GZ resource

Код на продуктот: GR11010 2051

Достапност: На залиха

Цена: 650ден
Без данок: 650ден

Свеќник сетот содржи керамички бел свеќник, 3 свеќички и ленена подлога, уредно спакуван, идеален за вас или за подарок на некој близок.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: