Свеќник сет- Бел GZ resource

Производител: GZ resource

Код на продуктот: GR11010 2051

Достапност: На залиха

Цена: 650ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
325 ден.
6 Рати
108 ден.
12 Рати
54 ден.
18 Рати
36 ден.
24 Рати
27 ден.
Без данок: 650ден

Свеќник сетот содржи керамички бел свеќник, 3 свеќички и ленена подлога, уредно спакуван, идеален за вас или за подарок на некој близок.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: