Свеќник и SPA сет GZ resource

Производител: GZ resource

Код на продуктот: GR131102081

Достапност: На залиха

Цена: 860ден
Без данок: 860ден

СПА сетот содржи: керамички свеќник, 4 свеќички, луфа за бањање, дрвена четка и трака за пилинг.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: