Свеќник и SPA сет GZ resource

Производител: GZ resource

Код на продуктот: GR131102081

Достапност: На залиха

Цена: 800ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 800ден

СПА сетот содржи: керамички свеќник, 4 свеќички, луфа за бањање, дрвена четка и трака за пилинг.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: