Беби количка со заштита од сонце -Беж боја

Производител: Primebebe

Код на продуктот: KGZ6101ABEIG

Достапност: Нема на залиха

Цена: 2.900ден
Без данок: 2.900ден

Количка за бебе која едноставно се склопува и расклопува, без положба, со заштита од сонце и дожд. �Појас за дете, со предни тркала кои се движат во сите правци, а на задните се наоѓа кочницата. Наменета е за деца од 6 месеци до 4 години.

Спецификација�

Основни карактеристики
Возраст 6m+
Тип на производот Количка за деца

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: