Патно креветче за бебе SIESTA Primebebe - Кафено

Производител: Primebebe

Код на продуктот: Q801Abrown

Достапност: На залиха

Цена: 2.700ден
Без данок: 2.700ден

Креветчето е наменето за патувања, но и за куќна употреба. Безбедно и стабилно, цврсто креветче, со проѕирни страни за да можете да внимавате и да го гледате бебето,но и тоа да може да ве гледа вас.

Спецификација

Основни карактеристики
Возраст 0m+
Тип на производот креветче

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: