Sale

Беби монитор FREESTYLE

Производител: Primebebe

Код на продуктот: Primebebe 875

Наградни поени: 18

Достапност: На залиха

Цена: 1.740ден 1.599ден
Без данок: 1.599ден
Цена во наградни поени: 1599
Основни карактеристики
Возраст 0m+
Тип на производот Беби монитор
Димензии и маса
Тежина � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � Гаранција

1 килограм
1 година

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: