Чадор за беби-количка Graco

Производител: Graco

Код на продуктот: GAT55129E

Достапност: Нема на залиха

Цена: 830ден
Без данок: 830ден
Основни карактеристики
Возраст 0m+
Тип на производ � � � � � � � � �� Заштита од сонце

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: