Апарат за правење вафли VIVAX HOME WM-850

Производител: Vivax

Код на продуктот: WM-850

Достапност: На залиха

Цена: 1.299ден
Без данок: 1.299ден
Основни карактеристики
Моќност [В] 850
Останато нелеплива површина, светлосен индикатор за работа

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: