Sale

Тастатура KB MSI THUNDER PRO Gaming

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI THUNDER PRO

Наградни поени: 40

Достапност: На залиха

Цена: 3.380ден 2.799ден
Без данок: 2.799ден
Цена во наградни поени: 2799
Основни карактеристики
Техногија жична
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња мултимедија
Боја црна, LED 10 бои
Останато CEU layout

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: