Тастатура KB MSI THUNDER PRO Gaming

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI THUNDER PRO

Наградни поени: 40

Достапност: На залиха

Цена: 3.380ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.690 ден.
6 Рати
563 ден.
9 Рати
376 ден.
12 Рати
282 ден.
24 Рати
141 ден.
Без данок: 3.380ден
Цена во наградни поени: 2799
Основни карактеристики
Техногија жична
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња мултимедија
Боја црна, LED 10 бои
Останато CEU layout

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: