Интерактивен систем за заштита на сервери и провајдер Emerson 2200VA/1980W PS2200RT3, line-int., euro, tower/rack

Код на продуктот: PS2200RT3

Достапност: На залиха

Цена: 56.800ден
Без данок: 56.800ден
Основни карактеристики
Излезна моќност [В] 1980
Технологија Line interactive AVR, Pure sinewave
Излезен напон [В] 230
Излезна фреквенција 50/60Hz
Промена на излезен напон [%] 10
Влезен напон [В] 230
Влезна фреквенција 45-65 Hz, (±0,5 Hz)
Подесивост на влезен напон [В] 165-300
Останати карактеристики
Вриеме на полнење [х] 5
Време на работа (50% лоад) [мин] 0
Време на работа (100% лоад) [мин] 0
Ниво на ел. Удар [Ј] 0
Филтрирање  
Дополнителна заштита RJ45
Комуникација USB/RS232(DB-9)
Конектори
Излезни приклучоци 8x IEC-320-C13, 1x IEC-320-C19
Влезни приклучоци 1x IEC-320-C20

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: