Адаптер за вградување HDD DOD 2.5˝ во 3.5˝

Производител: Transcend

Код на продуктот: HDD DOD 2,5''- 3,5''

Достапност: На залиха

Цена: 429ден
Без данок: 429ден

Адаптер за вградување на ХДД 2.5˝ во 3.5˝

Основни карактеристики
Опис Адаптер за HDD 2.5˝ во 3.5˝

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: