Надворешно куќиште MSI ZONE 2

Производител: MSI

Код на продуктот: DOD MSI ZONE 2

Наградни поени: 20

Достапност: 20

Цена: 750ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
375 ден.
6 Рати
125 ден.
12 Рати
63 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 750ден
Цена во наградни поени: 499
Основни карактеристики
Формат 2,5"
Тип фиока
Интерфејс на дискот
  • SATA
  • e,SATA II
Интерфејс на фиоката USB 2.0
Останати карактеристики
Ладење n/a
Напојување преку USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: