Играчка плишан OLAF во 3 дела

Производител: Just Play

Код на продуктот: 12810

Наградни поени: 15

Достапност: 10

Цена: 1.699ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
850 ден.
6 Рати
283 ден.
12 Рати
142 ден.
18 Рати
94 ден.
24 Рати
71 ден.
Без данок: 1.699ден
Цена во наградни поени: 1300

Плишан Олаф кој може да се расклопи во 3 дела и повторно да се состави! Олаф зборува кога ќе му го притиснете стомачето. Потребни ви се 2 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето. Наменето за деца од +3 години.

Спецификација
Основни карактеристики
Возраст за сите возрасти (+3 години)
Наменет за пол Женски
Лиценца Frozen

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: