Тонер HP CE285A MS - Заменски тонер за HP

Производител: MSI

Код на продуктот: CE285A MS

Наградни поени: 10

Достапност: 18

Цена: 469ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
235 ден.
6 Рати
78 ден.
12 Рати
39 ден.
18 Рати
26 ден.
24 Рати
20 ден.
Без данок: 469ден
Цена во наградни поени: 469
Основни карактеристики
Тип Тонер
Боја Црна
Пакување
Капацитет [стр.] 1600
Подржува P1102/P1102W

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: