Тонер TON HP CE278A MS - Заменски тонер за HP

Производител: MSI

Код на продуктот: CE278A MS

Наградни поени: 10

Достапност: 20

Цена: 489ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
245 ден.
6 Рати
82 ден.
12 Рати
41 ден.
18 Рати
27 ден.
24 Рати
20 ден.
Без данок: 489ден
Цена во наградни поени: 489
Основни карактеристики
Тип Тонер
Боја Црна
Пакување
Капацитет [стр.] 2100
Подржува P1606dn

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: