Мрежна камера за видео надзор DLK DCS-2132L

Производител: D-Link

Код на продуктот: DCS-2132L

Достапност: Pre-Order

Цена: 18.900ден
Без данок: 18.900ден
Основни карактеристики
Вид на камера фиксна
Сензор 1/4" CMOS
Сензор за напомена  
Ден/Ноќ да
Надворешна примена не
Објектив 3.45 mm
Илуминација  
Видео компресија
  • H.264
  • MPEG-4
  • Motion JPEG
Макс. резолуција 1280 x 800
ФПС 30
 
Останати карактеристики
Аудио двонасочно
Аларм влез 0
Аларм излез 0
Детекција на движење да
Аудио детекција  
Active tampering alarm  
Сигурност IEEE 802.1x
Network  
Останато  
Енергија и потрошувачка
PoE

да


НАПОМЕНА: Производот е достапен само со претходна нарачка-(PRE-Order)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: