Полнач за во автомобил MSI SENSOR 4во1

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI SENSOR 4IN1

Достапност: На залиха

Цена: 2.100ден
Без данок: 2.100ден
Основни карактеристики
Тип Бежичен полнач за во автомобил
Влезен напон [В] 5
Излезна струја [А] 1
Излезен напон [В] 5
Приклучок Бежичен

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: