Селфи стап MSI SNAP mini - Црн

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI SNAP mini black

Достапност: На залиха

Цена: 150ден
Без данок: 150ден
Основни карактеристики
Опис MS SNAP MINI – универзален телескопски стап за селфи. Универзален држач за мобилни. Скриен кабел, должина:14-61 cm,тежина 86g, максимална носивост: 500g,боја:црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: