Телевизор VIVAX IMAGO LED TV 40'' LE91T2

Производител: Vivax

Код на продуктот: 40LE91T2

Достапност: На залиха

Цена: 14.900ден
Без данок: 14.900ден
Основни карактеристики
Дијагонала 40'' / 102 cm
Компресија MPEG4
Формат 16:9
Максимална резолуција 1920x1080
Светлина [цд/м2] 240
Контраст 4000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 5
ВЕСА 100x200
Технологија LED
Тип ТВ nonSMART
ТВ тунер DVB-T/C/T2
Димензии и маса
Димензиина уредот [цм] 92,4x59,3x22,1 cm
Тежина на уредот [кг] Нетo: 7,10 kg
Димензии на пакетот [цм] 106x14,2x65 cm
Тежина на пакетот [кг] Brutto:9,80 kg
Останати карактеристики
Видео компатибилност
  • NTSC
  • PAL
  • SECAM
Останато CI+slot, Coaxial, Hotel mode
Енергетска класа A+
Закривен екран Не
Интегриран ВиФи Не
Вградена камера Не
USB снимање Да
Конектори
HDMI 2
Scart 1
VGA 1
USB 1
Headphone 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: