Тонер CANON CEXV34 MAGENTA

Производител: Canon

Код на продуктот: CF3788B003BA

Достапност: На залиха

Цена: 9.870ден
Без данок: 9.870ден
Основни карактеристики
Тип Image drum
Боја Magenta
Подржува Canon IRC22xx, IRC20xx
Останати карактеристики
Работен век [стр.] 36 000

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: