Скенер CANON LIDE 120

Производител: Canon

Код на продуктот: BE9622B010AA

Достапност: На залиха

Цена: 3.558ден
Без данок: 3.558ден
Овој продукт има минимална количина од 10
  • Овој основен модел на скенер содржи и ЕЗ копчиња за лесно управување со функциите за автоматското скенирање,
    копирање, праќање преку е-пошта и правење ПДФ датотека.
  •  
  • Спецификација
Основни карактеристики
Тип на скенер flatbed
Макс. резолуција [дпи] 2400x4800
Длабочина на боја 48-bit
Површина на скенирање [мм]

216x297

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: