Дискови CD TRX CD-R CAKE 10

Производител: Traxdata

Код на продуктот: 901753ITRA002

Достапност: На залиха

Цена: 355ден
Без данок: 355ден
Основни карактеристики
Боја Сребрено
Брзина 52x
Капацитет [MB] 700
Останати карактеристики
Пакување 10 парчиња

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: