Дискови CD TRX CD-R CAKE 10

Производител: Traxdata

Код на продуктот: 901753ITRA002

Достапност: На залиха

Цена: 400ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
200 ден.
6 Рати
67 ден.
12 Рати
33 ден.
18 Рати
22 ден.
24 Рати
17 ден.
Без данок: 400ден
Основни карактеристики
Боја Сребрено
Брзина 52x
Капацитет [MB] 700
Останати карактеристики
Пакување 10 парчиња

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: