Кулер MSI PLATINUM 500 v5 ATX 2.31

Производител: MSI

Код на продуктот: 500 v5 ATX 2.31

Достапност: На залиха

Цена: 1.732ден
Без данок: 1.732ден
Основни карактеристики
Моќ [В] 500
ПФЦ пасивен PFC
Останати карактеристики
Ладење 12 cm
Конектори
24-пински конектор 1
20-пински конектор 1
АТKC12В 1
САТА 4
Флопи 1
ПЦИе 1
Молекс 2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: