Бежично глувче HP Mouse X3300 Wireless, H4N94AA- Бело

Производител: HP

Код на продуктот: H4N94AA

Достапност: На залиха

Цена: 1.190ден
Без данок: 1.190ден
Основни карактеристики
Глувче  бежично RF (2,4 GHz)
Интерфејс Wi-Fi
Сензор оптички
Резолуција [дпи/цпи] 1200
Останати карактеристики
Тастер 4 + scroll
Боја бела
Индикатор на батерија n/a

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: