Сет од глувче и тастатура DOD HP C2710 Combo - Бежичен

Производител: HP

Код на продуктот: M7P30AA

Достапност: На залиха

Цена: 1.780ден
Без данок: 1.780ден
Основни карактеристики

Технологија

бежична RF

интерфејс

USB

Останати карактеристики

Дополнителни копчиња

мултимедија

Боја

бела

Останато

микро рисивер

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: