Глувче бежично HP Z3200, E5J19AA - Бело

Производител: HP

Код на продуктот: E5J19AA

Достапност: На залиха

Цена: 999ден
Без данок: 999ден
Основни карактеристики
Глувче бежично RF (2,4 GHz)
Интерфејс USB
Сензор оптички
Резолуција [дпи/цпи] 1200
Останати карактеристики
Тастер 2 + scroll
Боја бела
Индикатор на батерија да

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: