Ранец HP Odyssey за 15,6" лаптопи

Производител: HP

Код на продуктот: X0R83AA

Достапност: На залиха

Цена: 1.960ден
Без данок: 1.960ден
Опис на артиклот

HP Odyssey е идеален за на работа, но и за излети и патувања. Претставува комбинација од заштита за преносни компјутери-односно лаптопи до�15,6", со џебови за шишиња и многубројни прегради за најразлични работи и предмети. Единствен модерен дизајн, комфор и достапност на сите предмети кои ќе го направат вашето службено патување далеку повеќе удобно од било кога.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: