Тастатура DOD HP Classic WZ972AA

Производител: HP

Код на продуктот: WZ972AA

Достапност: На залиха

Цена: 1.050ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
525 ден.
6 Рати
175 ден.
12 Рати
88 ден.
18 Рати
58 ден.
24 Рати
44 ден.
Без данок: 1.050ден
Основни карактеристики
Технологија жична
интерфејс USB
Останати карактеристики
Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: