Тастатура DOD HP Classic WZ972AA

Производител: HP

Код на продуктот: WZ972AA

Достапност: На залиха

Цена: 900ден
Без данок: 900ден
Основни карактеристики
Технологија жична
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња n/a
Боја црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: