Електричен бокал ADLER AD 1207

Производител: ADLER

Код на продуктот: AD 1207

Достапност: На залиха

Цена: 1.049ден
Без данок: 1.049ден

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ

Максимален капацитет: 1.5L;
Минимален капацитет: 0.5 L;
Моќност: 2000 W;
Скриен грејач;
Показател на нивото на водата;
Филтер;
Автоматски прекинувач;
Заштита од прегревање;
Компактна основа со простор за складирање на кабелот;
Ротирачка база 360˚;
Модерен ергономски дизајн;
Филтер против бигор.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: