Моноласерски принтер MLJ HP M203dw

Производител: HP

Код на продуктот: G3Q47A

Достапност: На залиха

Цена: 10.800ден
Без данок: 10.800ден
Основни карактеристики
Брзина на испис А4 [стр/мин] 28
Време на испис на првата страна [с] 6,7
Резолуција на испис [дпи] 1200x1200
Меморија [МБ] 256
Процесор 800 MHz
Емулација
 • PCL 5c
 • PCL 6
 • PDF 1,3
 • PostScript 3
Останати карактеристики
Проширливост [МБ] 0
Фиока за влез [листови] 250+10
Кратенка за излез [листови] 150
ЛЦД екран да
Дуплекс automatic
Поддржани формати за испис
 • A4
 • A5
 • A6
 • B5
 • C5
 • Envelope
 • Labels
 • Post Cards
 • Transparencies
Месечен циклус [стр.] 30000
ОС компатибилност
 • Linux
 • Mac OS 10.3
 • Windows 7
 • Windows 8
 • Windows Vista
Тонер CF230A/X, CF232A
Дополнителна опрема
Конектори
Интерфејс
 • Ethernet
 • USB
 • Wireless

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: