Принтер MLJ HP M102a

Производител: HP

Код на продуктот: G3Q34A

Достапност: На залиха

Цена: 6.600ден
Без данок: 6.600ден
Основни карактеристики
Брзина на испис А4 [стр/мин] 22
Време на испис на првата страна [с] 7,3
Резолуција на испис [дпи] 1200x600
Меморија [МБ] 128
Процесор 600 MHz
Емулација
Останати карактеристики
Проширливост [МБ] 0
Фиока за влез [листови] 150+10
Кратенка за излез [листови] 100
ЛЦД екран n/a
Дуплекс n/a
Поддржани формати за испис
  • A4
  • A5
  • A6
  • B5
Месечен циклус [стр.] 10000
ОС компатибилност
  • Linux
  • Mac OS 10.3
  • Windows 7
  • Windows 8
  • Windows Vista
Тонер HP 17A (CF217A)
Дополнителна опрема
Опции
Конектори
Интерфејс USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: