Принтер Color LaserJet HP M452nw

Производител: HP

Код на продуктот: CF388A

Достапност: Нема на залиха

Цена: 14.500ден
Без данок: 14.500ден
Основни карактеристики
Брзина на испис - Ц/Б [стр/мин] 27
Брзина на испис - боја [стр/мин] 27
Резолуција на испис [дпи] 600x600
Време на испис на првата страна - Ц/Б [с] 9
Време на испис на првата страна - боја [с] 9,9
Меморија [МБ] 256
Процесор 1200 MHz
Емулација
 • PCL 5c
 • PCL 6
 • PostScript 3
Останати карактеристики
Проширливост [МБ] 0
Фиока за влез [листови] 300
Кратенка за излез [листови] 150
Дуплекс n/a
Мјесечен циклус [стр.] 40000
ЛЦД екран да
ОС компатибилност
 • Linux
 • Mac OS 10.3
 • Windows 7
 • Windows Server 2003
 • Windows Vista
 • Windows XP
Поддржани формати за испис
 • A4
 • A5
 • Envelope
 • Executive
 • Letter
 • Transparencies
Тонер CF410/411/412/413A
Дополнителна опрема
Опции
Конектори
Интерфејс
 • Ethernet
 • USB
 • Wireless

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: