Надворешен хард диск WD My Book 3TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDBBGB0030HBK-EESN

Достапност: На залиха

Цена: 8.000ден
Без данок: 8.000ден
Основни карактеристики
Капацитет 3 TB
Интерфејс USB 3.0
Buffer [МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] 5.400

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: