Надворешен хард диск WD My Book 3TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDBBGB0030HBK-EESN

Достапност: 2

Цена: 7.590ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.795 ден.
6 Рати
1.265 ден.
12 Рати
633 ден.
18 Рати
422 ден.
24 Рати
316 ден.
Без данок: 7.590ден
Основни карактеристики
Капацитет 3 TB
Интерфејс USB 3.0
Buffer [МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] 5.400

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: