Надворешен хард диск WD My Cloud™ 2 TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDBCTL0020HWT

Достапност: На залиха

Цена: 9.600ден
Без данок: 9.600ден
Основни карактеристики
Капацитет 2000
Интерфејс LAN
Бафер [МБ] 64
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] Intellipower

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: