Надворешен хард диск WD My Cloud 6 TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDBCTL0060HWT-EESN

Достапност: На залиха

Цена: 15.000ден
Без данок: 15.000ден
Основни карактеристики
Капацитет 6000
Интерфејс LAN
Buffer [МБ] 32
Формат 3,5"
Број на вртежи [рпм] 5.400

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: