Бежична тастатура KB MSI HARMONY US

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI HARMONY US

Наградни поени: 25

Достапност: На залиха

Цена: 660ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
330 ден.
6 Рати
110 ден.
12 Рати
55 ден.
18 Рати
37 ден.
24 Рати
28 ден.
Без данок: 660ден
Цена во наградни поени: 499
Основни карактеристики
Техногија бежична RF
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња мултимедија
Боја Црна
Останато 9 мултимедијални копчиња

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: