Глувче MS LOG M100r

Производител: Logitech

Код на продуктот: 910-003301

Достапност: На залиха

Цена: 959ден
Без данок: 959ден
Основни карактеристики
Глувче жично
Интерфејс USB
Сензор оптички
Резолуција [дпи/цпи]
Останати карактеристики
Тастер
Боја црна
Индикатор на батерија n/a

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: