Бежичен полнач MSI SENSOR- Портокалов

Производител: MSI

Код на продуктот: MOB DOD MSI SENSOR

Достапност: На залиха

Цена: 1.700ден
Без данок: 1.700ден

Спецификација

Основни карактеристики
Тип бежичен
Влезен напон [W] 5
Излезна струја [А] 1
Излезен напон [W] 5
Приклучок бежичен полнач

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: