Бежичен полнач MSI SENSOR- Портокалов

Производител: MSI

Код на продуктот: MOB DOD MSI SENSOR

Достапност: На залиха

Цена: 1.700ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
850 ден.
6 Рати
283 ден.
12 Рати
142 ден.
18 Рати
94 ден.
24 Рати
71 ден.
Без данок: 1.700ден

Спецификација

Основни карактеристики
Тип бежичен
Влезен напон [W] 5
Излезна струја [А] 1
Излезен напон [W] 5
Приклучок бежичен полнач

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: