Надворешен хард диск HDD EXT WD My Passport Blue 2TB - Сина боја

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDBYFT0020BBL-WESN

Достапност: На залиха

Цена: 6.100ден
Без данок: 6.100ден
Основни карактеристики
Капацитет 2 TB
Интерфејс
  • USB 2.0
  • USB 3.0
Buffer [МБ] 8
Формат 2,5"
Број на вртежи [рпм] 5.400
Време на пребарување [мс] 0
Дата Бит Рата [МБ/с] 0
Гласност (пишување-бришење) [дБ] 0
Останати карактеристики
Остало вклучен софтвер �WD Backup™, WD Security™ и WD Drive Utilities™

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: