Надворешен хард диск HDD EXT WD My Passport 1TB - Црвен

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDBYNN0010BRD-WESN

Наградни поени: 20

Достапност: 5

Цена: 4.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.500 ден.
6 Рати
833 ден.
12 Рати
417 ден.
18 Рати
278 ден.
24 Рати
208 ден.
Без данок: 4.999ден
Цена во наградни поени: 4649
Основни карактеристики
Капацитет 1 TB
Интерфејс
  • USB 2.0
  • USB 3.0
Buffer [MB] 8
Формат 2,5"
Број на вртежи [rpm] 5.400
Останати карактеристики
Останато вклучен софтвер WD Backup™, WD Security™ и WD Drive Utilities™

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: