Надворешен хард диск HDD EXT WD My Passport Blue 1TB - Сина боја

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDBYNN0010BBL-WESN

Достапност: На залиха

Цена: 4.899ден
Без данок: 4.899ден
Основни карактеристики
Капацитет 1 TB
Интерфејс
  • USB 2.0
  • USB 3.0
Buffer [МБ] 8
Формат 2,5"
Број на вртежи [рпм] 5.400

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: