Надворешен хард диск HDD EXT AD Nobility NH13 Black 1TB USB 3.0

Производител: AData

Код на продуктот: ANH13-1TU3-CBK

Достапност: На залиха

Цена: 3.800ден
Без данок: 3.800ден
Основни карактеристики
Капацитет 1000
Интерфејс USB 3.0
Buffer [MB] 8
Формат 2,5"
Број на вртежи [rpm] 5.400

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: