Надворешен хард диск AD DashDrive HV620 1TB USB 3.0

Производител: AData

Код на продуктот: AHV620-1TU3-CBK

Достапност: На залиха

Цена: 3.999ден
Без данок: 3.999ден
Основни карактеристики
Капацитет 1000
Интерфејс USB 3.0
Buffer [МБ] 8
Формат 2,5"
Број на вртежи [рпм] 5.400

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: