Надворешен хард диск WD My Passport Black 1TB

Производител: WD - Western Digital

Код на продуктот: WDBYNN0010BBK-WESN

Достапност: На залиха

Цена: 4.899ден
Без данок: 4.899ден
Основни карактеристики
Капацитет 1 TB
Интерфејс
  • USB 2.0
  • USB 3.0
Buffer [МБ] 8
Формат 2,5"
Број на вртежи [рпм] 5.400
Време на пребарување [мс] 0
Data Bit �[МБ/с] 0
Гласност (пишување-бришење) [дБ] 0
Останати карактеристики
Останато вкклучен софтвер WD Backup™, WD Security™ и WD Drive Utilities™

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: