Куќиште CAS MSI STYLO 500

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI STYLO 500

Достапност: 20

Цена: 1.580ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
790 ден.
6 Рати
263 ден.
12 Рати
132 ден.
18 Рати
88 ден.
24 Рати
66 ден.
Без данок: 1.580ден
Основни карактеристики
Формат Midi tower
Поддржува плочи
  • ATX
  • mATX
Останати карактеристики
Напојување [В] 500
Ладење PLATINUM
Боја Црна
Конектори
USB 2
eSATA 2
Слотови
5,25" надворешен отвор 1
3,5" внатрешен отвор 2
2,5" внатрешен отвор 3

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: