Куќиште MSI SIRIUS II 500

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI SIRIUS II 500

Достапност: На залиха

Цена: 1.750ден
Без данок: 1.750ден
Основни карактеристики
Формат Midi tower
Поддржува плочи
  • ATX
  • mATX
Останати карактеристики
Напојување [В] 500
Ладење вентилатор од 12 cm и wind-pipe технологија
Боја Црна
Конектори
USB 2
eSATA
FireWire 0
Аудио Влез-Излез 1
USB 3.0 0
Слотови
5,25" надворешен отвор 1
3,5" надворешен отвор 0
3,5" внатрешен отвор 2
2,5" внатрешен отвор 3

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: