Куќиште CAS MSI MONSTER со сино LED светло без напојување

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI MONSTER BLUE LED

Достапност: На залиха

Цена: 1.420ден
Без данок: 1.420ден
Основни карактеристики
Формат Midi tower
Поддржува плочи
  • ATX
  • mATX
Останати карактеристики
Напојување [В]
Ладење
Боја Црна
Конектори
USB 2
eSATA
FireWire 0
Аудио Влез-Излез 2
USB 3.0 1
Слотови
5,25" надворешен отвор 1
3,5" надворешен отвор 1
3,5" внатрешен отвор 2
2,5" внатрешен отвор 4

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: