Куќиште CAS MSI MINOTAUR gaming без напојување

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI MINOTAUR

Достапност: Нема на залиха

Цена: 1.850ден
Без данок: 1.850ден
Основни карактеристики
Формат Midi tower
Поддржува плочи
  • ATX
  • mATX
Останати карактеристики
Напојување [В] n/a
Ладење
Боја Црна
Конектори
USB 2
eSATA
FireWire 0
Аудио Влез-Излез 1
USB 3.0 0
Слотови
5,25" надворешен отвор 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: